Ç’bëhet kështu?! Tjetër aksident i rëndë, burri i shtrirë në mes të rrugës, makina përfundon në Lanë


Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Një burrë i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë është përplasur nga një makinë. Kjo e fundit ka përfunduar anës Lanës. Ambulanca ka shkuar në vendngjarje për t’i dhënë të dëmtuarit ndihmën e shpejtë. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit apo identiteti i të përfshirëve.Drejtuesi i biçikletës ndodhet në gjendje të rënduar. JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE