Pas Gjithë Tollovisë Me ‘Frangat’ E Zviceranes, Ja Çfarë Po Bëjnë Mozzik Dhe Loredana

Ka disa javë që Loredana dhe Mozzik janë dy emrat më të përfolur në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.Pas rastit që bëri bujë me çiftin zviceran, tani duket se çifti kosovar e ka hedhur poshtë si histori, pasi duket se ata po përgatisin projektin e radhës.Loredana në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi […]

Continue Reading

Kastrati Tregon Edhe Sa Shtepi Do Të Ndërtohen Dhe Në Cilen Komunë

Drejtuesi i Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se do të bëjnë ndërtimin e 11 shtëpive në Komunën e Deçanit për familjet në nevojë.Kastrati ka thënë se pas nënshkrimit të memorandumit bashkëpunimit me Komunën e Deçanit për ndërtimin e këtyre shtëpive, sot ka filluar ndërtimin e tyre.Për secilën shtëpi që do të […]

Continue Reading

Harrohet skandali: Loredana sjell këngën e re në bashkëpunim me reperin gjerman

Loredana ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas lajmit të bujshëm se një çift zviceran e akuzon për vje.dhje. Loredana mbajti edhe një konferencë pak ditë më parë ku u shpreh se paratë janë marrë me dëshirën dhe vullnetin e gruas zvicerane dhe ajo nuk dinte gjë për këtë histori deri në vitin […]

Continue Reading

E shëmtuara Patito është bërë sot super yll, po i çmend meshkujt

“E shëmtuara Patito” ka qenë një nga telenovelat më të ndjekura nga adoleshentë në mbarë botën. Personazhin kryesor me emrin “Patito”, e luante aktorja argjentinase Laura Esquivel.Sot Laura Esquivel është 25 vjeç dhe është bërë një super yll. Aktorja tërheq shpesh vëmendjen me fotot tërheqëse që poston në Instagram duke i çmendur djemtë.Laura ka treguar […]

Continue Reading

Grida Duma fotografohet nga paparacët me funksionarin e lartë të BE-së

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe pedagogia Grida Duma është fotografuar me funksionarin e lartë të BE-së. Në foton e publikuar nga “Panoramaplus.al”, Duma shfaqet në shoqërinë e zotit Andrea Mogni, këshilltar i lartë Ekonomik në BE dhe akademik në në Universitetin Saint-Louis, Bruksel.Mogni dhe Duma folën se çfarë duhet bërë konkretisht që rinia studentore të […]

Continue Reading

Çmenduri mbi rrota: 40 makinat super luksoze të VIP-ave shqiptarë

Jeta private e VIP-ave ka sjellë gjithmonë kuriozitet të madh tek publiku. Disa prej tyre zgjedhin ta mbajnë atë të fshehtë, e të tjerë ndajnë me fansat detaje të ndryshme, duke filluar nga familjarët, shtëpitë apo edhe makinat luksoze. Me këto të fundit, të fituara nga puna e tyre e përkushtuar, shumë prej vipave tanë […]

Continue Reading

Mezi po e prisnim: Almeda Abazi na prezanton për herë të parë djalin

Pak ditë më parë Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Almeda solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën emrin Efehan.Pak ditë më parë Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Almeda solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën […]

Continue Reading

Ertugrul i bën dhuratën e veçantë për dasmë Mezut Ozilit dhe aktores turke

Futbollisti Mezut Ozil dhe aktorja turke Amine Gulse do e kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë muajin tjetër. Çifti do bëjnë një dasmë madhështore në 7 qershor në një hotel luksoz në brigjet e ngushticës së Bosforit.Pak para dasmës, aktori që luan “Ertugrul”, Engin Altan Duzyatan i ka bërë një dhuratë të veçantë çiftit.shtype ne […]

Continue Reading

Kjo Kamerë E Fshehur Ka Ndarë Shumë Çifte, Ja Si E Pësojnë Meshkujt

Kamerat e fshehura të “Just for Laugh s” janë shumë të popullarizuara. Një kamerë e fshehur e realizuar nga shou televiziv “Just for Laugh s”, ka bërë që shumë çifte të grinden ashpër, por edhe të ndahen.Kamera e fshehur, ka më shumë se 46 milionë shikime në YouTube prej se është publikuar.Shikojeni duke shtype fotografin […]

Continue Reading